Hotpoint Ariston Servis & Destek

Hotpoint Ariston İndesit Ankara Bölge Servisi

Hotpoint Ariston Servis & Destek

 

             RANDEVU OLUŞTURMAK İÇİN TIKLA ARA

Hotpoint ariston indesit servisi olarak; Ankara Bölgesinde Hizmet sağlamaktayız. Yaygın servis ağı ile en kısa sürede sorunlarınıza çözüm sağlamaktayız.

Alanında Uzman ve Deneyimli Teknik ekibimiz ile şikayetlerinizi gidermekteyiz.Profesyonel ve ekonomik çözümler.

Orjinal yedek parça & yedek parça garantisi ile güvendesiniz.

Hotpoint ariston marka elektrikli ev aletleri servisi.

Hotpoint, Amerikan ve Avrupa ev aletleri markasıdır. Markanın mülkiyeti, Avrupalı hakları olan Amerikan şirketi Whirlpool Corporation ve GE Appliances'ni satın alarak Kuzey Amerika haklarına sahip olan Çin şirketi Haier arasındadır.

Hotpoint, Kaliforniya'da 1911'de kuruldu ve 1920'de İngiliz pazarına girdi. Çamaşır makinesibulaşık makinesibuzdolabıütüfırınmikrodalga fırınçamaşır kurutma makineleri ile ünlüdür.[1] Kardeş markalar Creda ve Indesit dahil olmak üzere şirket, bir zamanlar İngiltere'deki en büyük mutfak gereçleri üretti. Genel merkez, yaklaşık 1.500 kişi kapasiteli olan Woodston, Peterborough'da buzdolabı ve dondurucu yapmaktaydı.[2] Buzdolap fabrikası 2008'de kapanmıştır.

1920 yılında, Birleşik Krallık'ta rakip General Electric ile ürünleri pazarlamak için Hotpoint Electric Appliance Company Limited'i (HEAC) oluşturan bir ortak girişim kurdu. HEAC zaten bir Amerikan şirketi idi. 1929'da HEAC, Associated Electric Industries (AEI) grubuna katıldı ve 1967'de General Electric Company'nin bir parçası oldu.[3] 1960'lı yıllarda Birleşik Krallık'ta pazar lideriydi. İsveç'in Electrolux şirketinden sonra Avrupada 2. sırada idi.

2007 yılının başında, Indesit Hotpoint'i devraldı ve onu kendi tarihi markası Ariston Thermo ile birleştirdi. Bu sayede, Hotpoint Ariston olarak bilinen Hotpoint, şimdi Avrupa yapımı ürünler üzerinde bir marka olarak varlığını sürdürdü.[4] Aralık 2008'de Indesit Company, General Electric'in son tekliflerini 57,120,000 ABD Doları karşılığında satın aldı. 2011'in sonundan itibaren, Indesit, Avrupa çapında Hotpoint marka adını ortaya koydu ve Ariston ve Hotpoint Ariston isimlerini değiştirdi. Ekim 2014'te Indesit'in% 56'sı Whirlpool Corporation tarafından satın alındı ve Hotpoint-Ariston marka adını kullanmaya devam etti.[5]

 

0312 375 4 955

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve
Sormak istedileriniz için

Hotpoint Ariston İndesit Ankara Bölge Servisi Ulaşın

0312 375 49 55