Vestel Regal Finlux Servis & Destek

Hotpoint Ariston İndesit Ankara Bölge Servisi

Vestel Regal Finlux Servis & Destek

    •              

 

                RANDEVU OLUŞTURMAK İÇİN TIKLA ARA

  • Vestel Regal Seg beyaz eşya servisi ve Televizyon Servisi olarak Profesyonel & Ekonomik çözüm ortağınız olmak isteriz, Alanında Tecrübeli Ekibimiz ile tüm Ankara Geneli hizmet sağlamaktayız.Esnek çalışma saatlerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz...
  • Misyon: Beyaz Eşya / Küçük Ev aletleri ihtiyacının olduğu her yaşam alanı için kaliteli, güvenilir, ulaşılabilir ve fark yaratan çözümler sunmak için varız.
  • Vizyon: Rekabetçi ürün gamı, dijital altyapısı ve fark yaratan hizmetleri ile Beyaz Eşya Teknik Servis  sektörünün global bir markası olmaktır.
  • Profesyonel ve Ekonomik Çözüm Ortağınız.
  • %99 Evinizde Sorunlarınızı gidermekteyiz.
  • Vestel Şirketler Grubu 18’i yurtdışında olmak üzere toplam 28 şirketten oluşuyor. Dünya standardındaki üretim anlayışı, yenilikçi ve kaliteli ürünleri ve geniş vizyonuyla sadece ülkemizde değil küresel piyasalarda da pazarı yönlendiren güçlü bir şirket olan Vestel, dünyaya teknoloji ihracı alanında Türkiye’nin simgesi ve gururu. Vestel, teknoloji ve tasarım geliştirme yetkinliğine dayalı çeşitlendirilmiş ürün gamı ile 155 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile elektronik sektöründe 21 yıldır ülkemizin ihracat şampiyonu.

    16 bin kişinin üzerinde istihdamı, teknoloji geliştirme yetkinliği ve ihracattan aldığı pay ile Türkiye ekonomisi için önemli bir gücü temsil eden Vestel, Avrupa TV pazarının ilk 2, beyaz eşya pazarının ilk 5 üreticisinden biri, Türkiye’de TV pazarında lider, beyaz eşya pazarında ilk üç üreticiden biri. Avrupa’nın en modern ve en güncel teknolojiyi kullanan üreticileri arasında üst sıralarda yer alan Vestel, tüm üretimini Manisa’da yer alan, Avrupa’nın en büyük fabrikalarından biri olan Vestel City’de gerçekleştiriyor.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve
Sormak istedileriniz için

Hotpoint Ariston İndesit Ankara Bölge Servisi Ulaşın

0312 375 49 55